Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

У Москві мітингували ті, кому «досить Путіна»

Автор:

|

Травень 06, 2017

|

Рубрика:

У Москві мітингували ті, кому «досить Путіна»

У суботу, 6 травня, на столичному проспекті Сахарова відбулася масова акція російської опозиції, приурочена до п’ятої річниці протестів на Болотній площі. Її основне гасло – «За Росію проти свавілля і репресій». Загальну чисельність учасників експерти оцінили у три тисячі осіб. Чимало людей прийшли з портретами фігурантів так званої «болотної справи». Учасники акції вимагали звільнити політв’язнів, у колоні були люди в чорному одязі з написом «Корупція». Помічено один український прапор – його ніс опозиціонер Ільдар Дадін.

Репресивні органи до масових арештів не вдавалися. А от транспарант зі сцени прибрали. За розпорядженням якогось суб’єкта у цивільному, наряд поліції зняв фрагмент, що був тлом уже змонтованої сцени.  На ньому написано: «Досить Путіна, вистачить мракобісся, вистачить війни, вистачить брехні, досить терпіти Кадрова». Згодом поліцейські прибрали також транспарант з написом «Болотна справа – ганьба Росії».

Нагадаємо, що 6 травня 2012 року акція опозиції «Марш мільйонів» у Москві закінчилася зіткненнями з поліцією. У підсумку сотні людей було затримано, пізніше кілька десятків стали фігурантами «болотної справи» й отримали реальні тюремні терміни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply