Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

У Мінську запахло російським гібридом

Автор:

|

Грудень 28, 2016

|

Рубрика:

У Мінську запахло російським гібридом

1228___06-1

Нічим не пояснена відсутність президента Білорусі Олександра Лукашенка на засіданні вищої Євразійської економічної ради (ЄАЕС), що відбулася минулого понеділка у Санкт-Петербурзі, два дні залишалася великою політичною загадкою. І ось 28 грудня версію розгадки запропонував білоруський опозиціонер Дмитро Бондаренко.

На його думку, «бацька» дізнався про підготовку в країні заколоту. Тому вирішив за краще залишитися на батьківщині і навіть провів нараду з силовиками. А небезпека насувається не з Заходу, а з Москви. У цьому нема абсолютно нічого дивного, якщо згадати кілька суттєвих факторів: різка активізація російської пропаганди у Білорусі, підтягування військ до кордону з нею, особистісна напруженість у стосунках між Олександром Лукашенком та Володимиром Путіним, яка триває вже кілька років і постійно поглиблюється. А ще були арешти російських пропагандистів за антибілоруську діяльність та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Окрім того, Дмитро Бондаренко наводить зовсім нові чинники – Білорусь не отримала очікуваного у другому півріччі кредиту Євразійського банку розвитку та приблизно 6 мільйонів тонн російської нафти. Тому цілком ймовірно, що путінський режим поставив за мету усунути Олександра Лукашенка від влади.

Звідси цілком зрозуміла жорсткість білоруського лідера до контрольованих Москвою міждержавних структур. Адже у Санкт-Петербург не прибув навіть прем’єр-міністр Білорусі, щоб замінити відсутнього Олександра Лукашенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...