Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

У Мінську підписано угоду про розведення сил

Автор:

|

Вересень 21, 2016

|

Рубрика:

У Мінську підписано угоду про розведення сил

08_0921-3

Це сталося у середу, 21 вересня, на засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання кризи на сході України. Остаточному прийняттю Рамкового рішення передувало три місяці підготовчої роботи та погоджень. Як офіційно оголосив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, розведення сил і засобів заплановано здійснити у населених пунктах Золоте, Петровське, Станиця Луганська.

Отже, маємо наразі лише три ділянки з визначеними координатами. Однак у процесі виконання цих домовленостей можна напрацювати підходи до можливого розведення сил і засобів уздовж всієї лінії розмежування. Про це написала на своїй сторінці у мережі Facebook Дарка Оліфер, прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми. Вона також наголосила, що при підготовці документа українська сторона повністю виключила спроби вільного тлумачення параметрів і статусу лінії розмежування.

Від України Рамкове рішення підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ – Мартін Сайдік, від Росії –Борис Гризлов. Документ також парафований представниками самопроголошених «республік» Донбасу.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply