Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Львові зростає число отруєних рибою

Автор:

|

Вересень 25, 2017

|

Рубрика:

У Львові зростає число отруєних рибою

Те, що наприкінці минулого тижня здавалася епізодом чи прикрим збігом обставин, а тому потрапляло не в усі стрічки новин, з понеділка почало належати до екстрених повідомлень. Отруєння набрало масового характеру.

Як офіційно інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, станом на ранок 25 вересня нараховується вже 56 потерпілих, у тому числі семеро дітей. У лікарнях перебувають 52 пацієнти,  четверо осіб (між ними й одна дитина) відмовилися від шпиталізації, їх лікують амбулаторно. Стан 14 людей оцінюють як наближений до важкого, решта перебувають у стані середньої важкості.

Перші скарги про отруєння надійшли ввечері 22 вересня. До Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні шпиталізували 6 дорослих із діагнозом «гостра кишкова інфекція».

Вже встановлено, що всі постраждалі вживали в їжу рибу гарячого копчення, яку придбали 21 вересня в одному із торгових кіосків на ринку «Привокзальний» у Львові. Повідомляють також, що продавчиня сама готувала її у домашніх умовах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply