Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

У Львові запустили Сихівський трамвай

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

У Львові запустили Сихівський трамвай

1117___09-12

Чиновники пояснюють: це один з найбільших інфраструктурних проектів у місті за час незалежності. Починаючи з 17 листопада, новий маршрут з’єднав центр Львова з віддаленою околицею, де колись було село Сихів. Пропускна здатність трамвайних ліній – до 8 тисяч пасажирів на годину. За словами Андрія Садового, мера Львова, очікують, що за день цей вид транспорту перевозитиме понад 48 тисяч людей. Зазначимо, це перша збудована трамвайна лінія за останні 30 років. Транспорт зупинятиметься на 14 зупинках до центру Львова, у протилежних бік – на 15. Хоч вже сьогодні жителі однієї з вулиць міста блокували проїзд трамваю – хотіли наголосити, що їм теж потрібна зупинка. Поки що курсуватимуть 10 трамваїв, з яких 7 – виробництва львівського заводу «Електрон». Вітчизняний виробник порадував. Вагони чудові!

Облаштування нової лінії обійшлося у 24 млн євро. З них: 5 млн – безповоротна допомога федерального міністерства екології Німеччини на умовах ґранту, 6 млн – кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), інші кошти – власними зусиллями. Представник ЄБРР прокоментував подію: «…Я порахував, що економія 20 хвилин щодня на добирання, яку дає трамвай, додає нам до життя 4-5 днів. Їх потрібно використовувати для себе. Проведіть їх зі своїми родинами для вашого благополуччя».

Зазначимо, Сихів – найбільший спальний район міста Львова, в якому проживає понад 100 тисяч осіб. Будівництво трамвайних ліній на житловий масив відбувалось декілька років. А їх відкриття постійно переносили.

Світлини: ZAXID.NET

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply