Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

У Лондоні розслідують учорашній теракт

Автор:

|

Березень 23, 2017

|

Рубрика:

У Лондоні розслідують учорашній теракт

Ця тема сьогодні є однією з основних у повідомленнях інформаційних агенцій світу. У справі про подвійний теракт в британській столиці вже затримано сім осіб. Правоохоронці провели облави і обшуки у шести різних містах.

Учора вечері ввечері поліція повідомила, що загинули п’ять осіб. Однак у четвер, 23 березня, керівник відділу боротьби з тероризмом Скотланд-Ярду Марк Роулі поділився  останніми даними. Отож, загинули чотири людини, в тому числі нападник. Його жертвами стали вбитий ножем поліцейський і двоє цивільних –  жінка середнього віку і чоловік старший за 50 років. 29 осіб перебувають у лікарнях, семеро з них – у критичному стані. Журналісти почули від Марка Роулі такий висновок: «Ми як і раніше вважаємо, що нападник діяв сам і був натхненний ідеями міжнародного тероризму. На даному етапі у нас немає конкретної інформації про інші загрози для населення».

Нагадаємо, що подвійний теракт стався у Лондоні 22 березня по обіді за місцевим часом. Спочатку на Вестмінстерському мосту через Темзу автомобіль в’їхав у натовп пішоходів. Потім машина рушила далі і врізалася в огорожу Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії. Невідомий вискочив з автомобіля і спробував забігти в будівлю. При цьому вдарив ножем поліцейського, після чого його застрелив боєць підрозділу спеціального призначення.

Світлини: ЕРА та AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...