Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

У Києві знову мітингують. Одразу дві групи.

Автор:

|

Листопад 15, 2016

|

Рубрика:

У Києві знову мітингують. Одразу дві групи.

1115___02-1

Вулиці в центрі столиці України 15 листопада перекрили. Кажуть, можлива загроза терористичного акту. Парканом загородили Урядовий квартал. Біля місць великого скупчення людей перебувають працівники Національної гвардії та Національної поліції, повідомляє «УНІАН». Таких засобів безпеки вжито через 2 мітинги, що відбуваються зранку. І з цього приводу схильні до гумору кияни іронізують. Мовляв, правоохоронців більше, ніж мітингувальників. Справді, з чисельністю організатори акцій недопрацювали.

Близько 400 осіб поки що перебуває на площі Конституції, поблизу будівлі Верховної Ради. Біля Нацбанку мітингує понад півтори тисячі людей. Переважно протестанти називають себе ошуканими вкладниками вітчизняних банків. Як повідомляють кореспонденти «Української правди», переважно це люди старшого віку із сумнівним виглядом, які зігріваються. Зазначимо, не помітно ознак, щоб обидві акції протесту були хоч якось скоординовані одна з одною. Під Верховною Радою люди стоять із прапорами «Досить! Час дій!». Біля Нацбанку – вимагають звільнення Валерії Гонтарєвої, очільниці головної фінансової структури України.  Поблизу НБУ та на Інститутській розміщено дві сцени – «5.10» Геннадія Балашова та «За життя» Вадима Рабіновича. Обидві структури – політичні партії, які пропонують свій шлях реформ в Україні. Зокрема, Геннадій Балашов хоче скоротити податки до двох: 5% з продажу та 10% – соціальний податок, а також відкриття економічних кордонів країни. Вадим Рабінович пропонує позаблоковий статус та земельну реформу.

Зазначимо, вчора мережею «Вконтакте» жваво «ходили» повідомлення щодо оплати за перебування на мітингу. Ціни коливалися від 120-150 гривень. «Орендовані» протестанти мали відпрацювати з 10:00-15:00.

1115___02-2

Фото: Роман Кравець/Українська правда.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply