Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

У Києві затримано авто з вибухівкою

Автор:

|

Листопад 13, 2017

|

Рубрика:

У Києві затримано авто з вибухівкою

Таки не дарма два тижні тому столична поліція перейшла на посилений режим служби через небезпеку терактів. У понеділок, 13 листопада, інтернет-видання України розповідають подробиці затримання у Києві автомобіля з вибухівкою, що сталося напередодні ввечері.

Як повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ, поміж припаркованих біля торгового центру на Осокорках у Дарницькому районі автомобілів, у бійців полку поліції особливого призначення викликав підозру «Volkswagen Passat», у салоні якого перебували двоє чоловіків. Поліцейські оглянули машину. І не дарма! У багажнику лежав рюкзак з п‘ятьма брикетами пластиду. Так називають вибухові речовини, що мають високу пластичність. Ними можна обліпити елемент, який замислено підірвати. Наприклад, в опорі лінії електропередачі. Тоді підвищується ефективність руйнування. Загальна вага знахідки – 6,5 кг. Виявлено також 10 електродетонаторів. Вибухівка була підготовлена до використання.

Зрозуміло, що особи, які везли небезпечний вантаж, одразу були затримані. Вони – громадяни України, мешканці міста Мукачева. Автомобіль зареєстрований у Закарпатській області на дядька одного із заарештованих. Ще цікаво, що у них був телефон, перероблений для унеможливлення пеленгування в радіоефірі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...