Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

У Києві затримали «злодія у законі»

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

У Києві затримали «злодія у законі»

Правоохоронці підозрюють, що 42-річний Гела Кардава міг співпрацювати із російськими спецслужбами. Однак поки що інформацію ретельно перевіряють. Про це повідомив ввечері 10 лютого міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у мережі Facebook.

«Уродженець Грузії 42-річний Гела Кардава, неодноразово засуджений за тяжкими статтями (розбій, грабіж), затриманий у Києві в результаті спецоперації, проведеної столичною поліцією за участю бійців спецпідрозділу КОРД. «Злодія в законі» затримано в одному зі столичних ресторанів разом із «соратниками», – написав Арсен Аваков.

Також грузина підозрюють у скоєнні декількох правопорушень та зв’язками із організованими злочинними формуваннями. А за даними міністра, чоловік є штатним агентурним працівником МВС Росії. Під час затримання у підозрюваного знайшли паспорт громадянина України на ім’я Голомбо Олег Романович, уродженця Сімферополя. Однак підозрюють, що він є підробленим, – зараз досить важко перевірити базу даних жителів окупованого Криму.

Як повідомляється, Гелі Кардаві надали звання «злодія в законі» у 21 рік. Також чоловік займається так званими комерційними «коронаціями» людей у це звання. Останнім часом підозрюваний проживав на Кіпрі, в Туреччині, Росії та Україні.

Світлини: Нацполіція України, voryvzakone.ru.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply