Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

У Києві почав руйнуватися Шулявський шляхопровід

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

У Києві почав руйнуватися Шулявський шляхопровід

Деякі інтернет-портали навіть твердять про обвал. Але це перебільшення. Однак у вівторок, 28 лютого, київська міська влада таки звернулася до водіїв з проханням оминати міст у історичній місцині столиці, що має назву Шулявка. А власникам приватних автомобілів, які планували звечора дістатися до центру міста цим шляхопроводом, радять скористатися громадським транспортом. Оголошено рекомендовані варіанти об’їзду. Довелося внести зміни у рух кількох тролейбусних маршрутів. Збільшено кількість вагонів швидкісного трамвая Борщагівської лінії.

А всі ці клопоти через те, що напередодні ввечері частина мосту зсунулася, уламки впали на обладнану під ним автостоянку, зачепило одну машину. Люди не постраждали. Однак конструкція продовжує осипатися. Рятувальники вночі обрізали арматуру, на якій висіли уламки бетону.

Що стосується причин інциденту, то експерти говорять про фактор, який називають «втомою матеріалу». Рух цим мостом відкрили навесні 1964 року, на початку 1980-х тут проведено реконструкцію. Зрозуміло, належало вчасно взятися за капітальний ремонт. Але з цим спізнилися і тепер будуть героїчно долати труднощі, які міська влада мала б передбачити.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply