Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

У Києві лунали заклики скидати владу

Автор:

|

Березень 14, 2017

|

Рубрика:

У Києві лунали заклики скидати владу

13 березня ввечері прихильники блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу провели на Майдані Незалежності мітинг. Промовці висловлювали обурення діями правоохоронців проти блокувальків, що сталися цього дня раніше. Учасники акції вимагають від влади звільнити затриманих і припинити торгівлю з окупованими територіями. Пролунав заклик зібратися на цьому ж місця ввечері 14 березня, якщо влада не прислухається до озвучених вимог. Мітинг не вражав масовістю. Журналісти оцінюють його чисельність у кілька сотень осіб.

По завершенні виступів частина мітингувальників попрямувала на вулицю Банкову до приміщення Адміністрації Президента України.  Як пише сайт «Радіо Свобода», тут лунали закликали скидати владу України і влаштувати імпічмент президентові Петру Порошенку.

Чулися також звинувачення на адресу українського політичного керівництва у тому, до чого призвела агресія Росії. До речі, щодо самої Росії та її керівництва критичних зауважень почути не довелося. Поміж організаторів цієї ходи помічені народні депутати від фракції «Самопоміч» та представники радикальних націоналістичних організацій.

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...