Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

У Квебеку введено надзвичайний стан

Автор:

|

Травень 08, 2017

|

Рубрика:

У Квебеку введено надзвичайний стан

Про це 8 травня повідомив сайт ВВС. До такого заходу влада змушена вдатися через небувалу повінь. До води від танення снігу додалися сильні дощі. Правда, йдеться не про усю територію провінції, а лише про низку населених пунктів. Однак до їх числа потрапив і Монреаль.

За інформацією рятувальників підтоплено понад дві тисячі будинків у 130 містах і селищах. Водна стихія покрила площу у близько 500 квадратних кілометрів. На допомогу мешканцям прибули військовослужбовці. Вони допомагають евакуювати міста, зводять насипи і зміцнюють греблі. Спершу їх було відряджених було 450 осіб. Однак 8 травня оголосили, що їх чисельність зросте втричі.

Мер Монреаля Дені Кодерр пояснив, що режим надзвичайного стану знадобився, аби якомога швидше вирішити критичну ситуацію. Адже він дозволяє, наприклад, примусово евакуювати окремі райони. У неділю в одному з кварталів на півночі міста прорвало кілька гребель, після чого необхідність запровадження надзвичайного стану стала очевидною.

Влада налаштована на тривалу й наполегливу роботу. «Вода буде прибувати протягом ще декількох днів», – заявив прем’єр-міністр провінції Квебек Філіп Куйяр під час візиту в містечко Рибо, опираючись на невтішні прогнози синоптиків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply