Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

У Криму засудили Ільмі Умерова

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

У Криму засудили Ільмі Умерова

Про це 27 вересня повідомляє інтернет-видання «Крим. Реалії». Заступник голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умеров визнаний винним у закликах до порушення територіальної цілісності Росії. У підконтрольному Росії Сімферопольському районному суді виголошено вирок – два роки колонії-поселення. Засудженому, окрім того, на два роки заборонили займатися громадською діяльністю.

Слідство ставить у провину Ільмі Умерову висловлювання в інтерв’ю кримськотатарському телеканалу ATR. Тоді він говорив про необхідність посилення санкцій проти Росії, які можуть змусити її піти з Криму і Донбасу. Сказав це кримсько-татарською мовою і перекладач під час допиту в суді підтвердив, що слово «треба», яке слідство розглядало як доказ закликів, не пролунало. Однак це свідчення не допомогло.

Ільмі Умеров у останньому слові на суді заявив, що після анексії Криму російські силові структури проводять репресії проти прихильників територіальної цілісності України. Окупаційна влада заборонила діяльність Меджлісу кримсько-татарського народу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply