Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

У Криму покепкували над текстом російського гімну

Автор:

|

Квітень 09, 2016

|

Рубрика:

У Криму покепкували над текстом російського гімну

MICT_n__16-04-09__08_російський гімн

Ця детективна історія трапилася на відкритті з’їду громадсько-експертної ради при губернаторі Севастополя. Справедливо підозрюючи, що далеко не всі знають напам’ять текст гімну Російської Федерації, організатори вирішили вивести його на екран. І тут почалося…

Показаний текст не просто відрізнявся від оригіналу. Він ще й був складений у знущально-саркастичній формі. Настільки, що російські видання не наважуються цитувати. Лише поодинокі призналися, що Росію названо «божевільною державою». Таким чином можна реконструювати подію: строфу «Росиия – священна наша держава» замінили на «Росиия – безумная наша держава».

Можливо, це не пропагандистська диверсія, а банальна розхристаність. Адже напередодні в Інтернеті з’явилася ядуча пародія на російський гімн. Могло ж трапитися, що оператор, отримавши завдання знайти картинку для демонстрування, випадково скопіював не те, що треба. Чи саме те що треба? Наразі ФСБ здійснює перевірку за фактом. Якщо винуватця засудять, то це буде далеко не перший в Росії випадок, коли її громадяни страждають за правду. Хоча хочеться вірити, що жартівники вже попивають пиво у київському Гідропарку, відпочиваючи після трудів праведних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply