Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

У кого настрій бойовий, той – непереможний

Автор:

|

Липень 12, 2016

|

Рубрика:

У кого настрій бойовий, той – непереможний

ATO_0710-4

Кількість ворожих обстрілів на Донбасі дещо зменшилася, однак ситуація загалом залишається напруженою. У черговому зведенні прес-центру штабу АТО (станом на ранок 12 липня) знову сказано про застосування проросійськими бандформуваннями заборонених Мінськими угодами видів озброєння.

Впродовж минулої доби під вогнем мінометів калібру 120 міліметрів опинилися підрозділи Збройних сил України, дислоковані в Авдіївці, Дачі та Майорську. Це на Донецькому напрямку. Тут терористи також гатили з озброєння панцерної техніки та зенітних установок. 120-міліметрові міномети окупанти застосовували і на Маріупольському напрямку. Та мабуть, найважче випробовування випало на долю захисників нашої Вітчизни під Широкиним, де мінометним вогнем терористи не обмежилися. Вони стріляли ще й з великокаліберних кулеметів та гранатометів. А на Луганщині «заговорила» ворожа артилерія 122-міліметрового калібру. Також у бік українських армійців летіли протитанкові керовані ракети.

Та попри зухвалі провокації, українські військовики стійко долають усі труднощі й дають окупантам рішучу відсіч. Хоча Варшава далеко, але підсумки недавнього саміту НАТО помітно поліпшили настрій нашим хлопцям. І ще більше зміцнили віру в перемогу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...