Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

У казахському місті Актобе – теж АТО

Автор:

|

Червень 05, 2016

|

Рубрика:

У казахському місті Актобе – теж АТО

казах-фото

Це місто, більше відоме за старою назвою Актюбінськ, вважалося доволі спокійним. І раптом 5 червня тут стався масштабний теракт: збройні сутички спалахнули відразу в трьох місцях. Про подробиці повідомив прес-секретар міністерства внутрішніх справ республіки Алмас Садубаев.

Спершу злочинці напали на збройовий магазин «Паллада», вбили продавця і охоронця, а також поранили трьох поліцейських. При нападі на другий магазин був убитий один відвідувач, інший зазнав поранень. У перестрілці з нарядом поліції ліквідовані троє бандитів і ще один затриманий. А потім терористи ввірвалися у військову частину. Для цього вони захопили маршрутний автобус і протаранили ним ворота. Почалася стрілянина, внаслідок якої загинули троє військовослужбовців, ще шестеро отримали поранення. Одного з нападників убито, іншого поранили і затримали.

Отож, за офіційною інформацією, від рук бандитів загинуло шість осіб, десять отримали поранення. Правоохоронці припускають, що нападники є прихильниками нетрадиційних релігійних течій. В Актобе оголошено режим антитерористичної операції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...