Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Канаді стартували «Ігри нескорених»

Автор:

|

Вересень 24, 2017

|

Рубрика:

У Канаді стартували «Ігри нескорених»

Про це у неділю, 24 вересня, повідомив сайт Президента України. Міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, англійськомовна назва яких – Invictus Games, були започатковані членом британської королівської родини принцом Уельським Гаррі у 2014 році. Їх організовано спеціально для військовослужбовців та ветеранів бойових дій, які внаслідок виконання службових обов`язків залишилися з обмеженими фізичними можливостями.

Цього року у «Іграх нескорених» вперше змагатиметься українська команда. У комплексі Air Canada Centre у Торонто вже відбулося урочисте відкриття «Ігор нескорених». У церемонії взяли участь Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Висловлюючи підтримку нашій команді, президентське подружжя стоячи вітало оплесками мужніх земляків. «Пишаюся нашими воїнами, які приїхали до Торонто. Ваша участь в «Іграх Нескорених» – це вже перемога», – написав Глава держави у мережі Facebook.

Почалося відкриття Ігор Парадом Націй. Всі збірні команди урочисто пройшли перед глядачами. З привітанням виступив Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

15 українських спортсменів змагатимуться у таких видах спорту: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах та велоспорт на шосе.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply