Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

У Канаді підтримали українських політв’язнів

Автор:

|

Червень 02, 2018

|

Рубрика:

У Канаді підтримали українських політв’язнів

Агенція «Укрінформ» у суботу, 2 червня, розповідає про акцію, що відбулася біля посольства Російської Федерації в Оттаві. Учасники тримали у руках плакати із вимогами до Росії звільнити незаконно засуджених та утримуваних українців, а також «забиратися геть з України». Після мовчазного протесту його учасники зачитали прізвища українських бранців Кремля та виконали національні гімни України й Канади.

Різноманітні акції на підтримку Олега Сенцова та інших українських політичних в’язнів, що перебувають у російських тюрмах, заплановані цього та наступного тижня по всій Канаді.

Сполучені Штати Америки теж приєдналися до всесвітнього заклику «Врятувати Олега Сенцова». Окрім того, акції на його підтримку відбуваються у багатьох країнах світу 1 і 2 червня.

Український режисер з Криму Олег Сенцов оголосив голодування у колонії у російському місті Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ). Станом на 2 червня він голодує вже 20-й день. 31 травня стало відомо, що ув’язнений у Росії громадянин України Олександр Кольченко теж оголосив голодування. Олег Сенцов і Олександр Кольченко були затримані представниками російських спецслужб в окупованому Криму в травні 2014 року й засуджені за сфабрикованими звинуваченнями  в організації терактів на півострові.

Світлина: Олександр Кольченко і Олег Сенцов у російському суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply