Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

У Каліфорнії шаленіють лісові пожежі

Автор:

|

Жовтень 10, 2017

|

Рубрика:

У Каліфорнії шаленіють лісові пожежі

За повідомленнями ЗМІ, станом на 10 жовтня тут вже знищено понад 1500 будинків, 10 осіб загинуло. Полум’я швидко поширюється у головному регіоні виноробства США – долинах Напа і Сонома.

Швидкість поширення вогню змусила провести  термінову евакуацію десятків тисяч осіб. Серйозно постраждало головне місто регіону Санта-Роза, де вигоріли кілька кварталів приватних житлових будинків. Лікарі і пацієнти покинули кілька лікарень, яким загрожує полум’я. Губернатор штату Джеррі Браун оголосив режим надзвичайної ситуації в кількох округах, де полум’я знищило важливі об’єкти інфраструктури і загрожує тисячам будинків.

Пожежі почалися увечері у неділю в кількох місцях. Посушливе літо й осінь створили надзвичайно сприятливі умови для поширення вогню. Сильні пориви вітру погіршують ситуацію. Влада розслідує причини займань. Поліція округи Сонома підтвердила загибель семи людей. У Каліфорнійському департаменті лісового господарства та протипожежного захисту повідомили ще про двох в окрузі Напа, і ще одного з окрузі Мендочіно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply