Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

У Іспанії та Португалії палають ліси

Автор:

|

Жовтень 16, 2017

|

Рубрика:

У Іспанії та Португалії палають ліси

Як повідомляє у понеділок, 16 жовтня, сайт «Deutsche Welle», жертвами лісових пожеж в обох країнах стало щонайменше 35 людей. Особливо складна ситуація у Португалії. За даними служби цивільної оборони вже відомо про загибель 31 особи, близько 50 людей отримали опіки, з них 15 – серйозні.

Особливо постраждали від вогню округи Коїмбра і Каштелу-Бранку в центральній частині країни, а також округа Візеу на півночі. Загалом зафіксовано 65 вогнищ займання, у 32 з них полум’я дуже сильне. Португальська влада закликає населення боротися з вогнем самостійно, оскільки пожежникам не вдається дістатися до всіх постраждалих районів.

Тим часом іспанська влада не виключає навмисних підпалів. Особливо вирують пожежі у провінції Галіція, що на північному заході Іспанії. Щоб вивчити ситуацію на місці, 16 жовтня сюди прибув прем’єр-міністр країни Маріано Рахой. Очільник регіональної адміністрації Альберто Нуньєс Фейхоо заявив: «Галісія не горить, Галісію спалюють». Він схильний підозрювати в усіх бідах «терористів-паліїв».

В Іспанії зареєстровано близько двох сотень займань. Від пожеж постраждало 4 тисячі гектарів угідь.

Світлина Reuters.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply