Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

У групі грабіжників був боєць полку «Азов»

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

У групі грабіжників був боєць полку «Азов»

AZOV__foto

Про це у суботу, 16 липня, пише «Українська правда», доповнюючи повідомлення про скоєний напередодні у Запорізькій області напад на автомобіль інкасаторів. Видання володіє інформацією, що Служба безпеки України (СБУ) впродовж кількох місяців стежила за групою нападників. До неї входили громадяни України, Литви та Росії, які воювали в складі різних добровольчих формувань і останнім часом зайнялися пограбуваннями. Один з нападників на інкасаторів служить в «Азові» й самовільно покинув частину.

Коментар з цього приводу дав «Українській правді» колишній командир добровольчого батальйону «Азов», а нині народний депутат Андрій Білецький. Зокрема він сказав: «За останні місяці пройшло більше 10 перевірок полку «Азов». Щодня в розташуванні частини присутні офіцери військової контррозвідки СБУ. Але, на жаль, всі місяці розслідування СБУ по цій групі нікого з командування полку «Азов» не ставила до відома про те, що підозрює когось із бійців полку в скоєнні злочинів». За словами пана Білецького, якщо один з учасників банди справді боєць «Азова» і був серед тих, хто напав на інкасаторів, то він зганьбив добре ім’я підрозділу.

На військовій базі полку під Маріуполем впродовж ночі провели звірку особового складу. Слідчі обшукали кімнату одного з імовірних учасників нападу, вилучили особисті речі. В СБУ анонсували брифінг керівництва про цю подію.

На світлині: інкасаторська машина «Ощадбанку» із слідами від куль на склі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...