Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

У Франції оголошено триденну жалобу

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

У Франції оголошено триденну жалобу

Nizza

Вона розпочалася у суботу, 16 липня, і триватиме до понеділка включно. На всій території республіки будуть приспущені державні прапори. Так вирішили вшанувати пам’ять загиблих від теракту в Ніцці. Нагадаємо, що там  у ніч з 14-го на 15-те липня вантажівка на повній швидкості врізалася у натовп на Англійській набережній, де в той момент знаходилися тисячі людей. За останніми даними загинули 84 особи, поранення отримали ще близько 200. Загальнонаціональну жалобу в країні оголошують лише у виняткових випадках. У сучасній Франції це раніше траплялося шість разів.

Того ж дня, за повідомленнями засобів масової інформації, відповідальність за теракт взяло на себе угрупування «Ісламська держава».  Ця організація визнана терористичною у США, Канаді, Великій Британії, Австралії, Туреччині, Єгипті, ОАЕ, Індії, Індонезії та Росії.

У зв’язку з трагедією в Ніцці 16 липня в Єлисейському палаці відбулося засідання Ради безпеки і оборони на чолі з президентом Франції Франсуа Олландом. Вона збирається вже другий день поспіль.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...