Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

У Франції на акціях протесту сталися сутички

Автор:

|

Червень 15, 2016

|

Рубрика:

У Франції на акціях протесту сталися сутички

париж

Про них повідомила турецька агенція Анадолу 15 червня. Хоча вона ж напередодні, описуючи демонстрацій у різних французьких  містах, відзначала їх мирний характер. Очевидно, люди настільки рішуче налаштовані проти реформи трудового законодавства, яка значно зменшує їх соціальні права, що для спалаху емоцій вистачає навіть незначних приводів. Втім, не виключено, що сутички стали наслідком наперед запланованої провокації.

Наразі знаємо про 40 поранених (з них 27 з правоохоронців) та більше як 60 затриманих.І ще кілька цифр. За інформацією, яку надало міністерство внутрішніх справ республіки,  участь в акціях взяли 125 тисяч осіб. Функціонери профспілок, на заклик яких піднялися наймані працівники, говорять про 1,3 млн. А паризька влада нарахувала 80 тисяч учасників демонстрації лише у столиці.

Ще у Франції спостерігаються перебої в транспортному обслуговуванні, зменшилося число авіарейсів, Ейфелева вежа закрита для відвідування туристів. Все це викликане страйками. Безперечно, акції протесту негативно вплинуть і на проведення чемпіонату Європи з футболу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...