Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

У Донецьку побільшало російських танків

Автор:

|

Лютий 14, 2017

|

Рубрика:

У Донецьку побільшало російських танків

І не лише їх а й іншої панцерної техніки ворога. Так твердить сайт «Інформаційний спротив», посилаючись на власні оперативні дані. Зокрема, у Петровському районі міста окупанти посилили свою тактичну групу як мінімум однією ротою з бойовою технікою. Це підтверджує факти, встановлені раніше у Донецьку засобами аеророзвідки.

А з чергового зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 14 лютого, дізнаємося, що минулої доби напруженість у зоні бойових дій не спадала. Зафіксовано 72 обстріли. Один військовослужбовець Збройних Сил України отримав поранення.

Росіяни продовжують повсюдно застосовувати важке озброєння. На Маріупольському напрямку найбільше дісталося невеличкому селу Водяному. Здавалося , тут вже й руйнувати нема що. Однак терористи вели по ньому вогонь з гармат, танків, бойових машин піхоти (БМП) та бронетранспортерів (БТР). З мінометів  обстрілювали Красногорівку, Павлопіль, Широкине. По останньому населеному пункту, окрім того, терористи також стріляли з озброєння БМП, помічено тут і злочинну діяльність ворожого снайпера. На Донецькому напрямку під інтенсивним вогнем гармат та мінометів опинилися Піски. З мінометів обстріляно ще чотири населених пункти. Навпроти Невельського помічено снайпера. Озивалися міномети бойовиків і на Луганському напрямку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply