Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

У Чорногорії обрано нового президента

Автор:

|

Квітень 16, 2018

|

Рубрика:

У Чорногорії обрано нового президента

У понеділок, 16 квітня, лідер правлячої Демократичної партії соціалістів Міло Джуканович оголосив про свою перемогу на виборах, що відбулися напередодні. При цьому він пообіцяв, що за час його президентства Чорногорія вступить до Євросоюзу.

За попередніми даними, Міло Джуканович набирає 55,1 відсотка голосів, його найближчий суперник Младен Бояничах має наразі близько 35 відсотків. Президента у Чорногорії за чинною конституцією обирають на п’ятирічний термін. Міло Джуканович обіймав керівні посади з 1991 року. Він неодноразово очолював уряд країни і був президентом з 1998 по 2002 рік. Опозиція звинувачує його в авторитаризмі, корупції і зв’язках з організованою злочинністю. На самому фініші президентських перегонів Міло Джуканович висловив готовність будувати добрі відносини не тільки з партнерами в Європейському Союзі та НАТО, а й з Росією.

Президент Чорногорії, що покидає посаду, Філіп Вуянович вже побажав своєму наступнику закінчити процес інтеграції в Європейський союз, збільшити інвестиції, створити нові робочі місця, а також підвищити рівень зарплат і пенсій. Населення Чорногорії зараз становить близько 620 тисяч осіб, безробіття в країні – на рівні 20 відсотків.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply