Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Чехії не хочуть російських журналістів

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

У Чехії не хочуть російських журналістів

 

MICT_n__16-04-13__08_чехи-преса

Позаштатний кореспондент державного підприємства Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні» Олександр Куранов вдруге отримав відмову на прохання акредитуватися у Чехії. У підписаній директором відділу преси міністерства закордонних справ республіки Міхаелою Лагроновою жорсткій за стилем відповіді причини такого рішення не вказані. Небажаним визнали тут і ще одного російського журналіста – спеціального кореспондента «Вечірньої Москви» Володимира Снєгірьова. Йому теж не продовжили акредитацію.

Втім, такі дії чеської влади можуть мати далекі від преси мотиви. Адже надто часто журналістськими посвідченнями прикриваються професійні розвідники. Не виключено, що й тут виникли такі підозри. Тим паче у світлі російської агресії.

Є в цій історії ще один, і доволі кумедний, нюанс. Коли торік у грудні Олександр Куранов вперше отримав відмову, зовнішньополітичне відомство Росії назвало такі дії «недружніми» і пообіцяло не залишити їх без реакції. Не залишили, але як!  В тому ж грудні 2015 року позбавили акредитації і дали 30 днів для повернення на батьківщину… кореспондентові польської «Газети виборчої» Вацлаву Радзівіновічу.

Географії вони там не знають, чи що?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply