Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

У будинку Скрипалів загинули домашні тварини

Автор:

|

Квітень 06, 2018

|

Рубрика:

У будинку Скрипалів загинули домашні тварини

Про це у п’ятницю, 6 квітня, розповідає інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на британський таблоїд The Mirror. У будинку колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у Солсбері загинули дві морські свинки. Як встановили ветеринари, вони померли від зневоднення. Чорний персидський кіт залишився живим, але перебував у стані сильного стресу. Його відвезли у військову лабораторію, щоб з’ясувати, чи є в організмі тварини сліди нервово-паралітичної речовини. Однак котик так страждав, що його вирішили приспати.

Напередодні була оприлюднена перша заява Юлія Скрипаль. Вона подякувала людям, що знайшли її разом з батьком у Солсбері, а також персоналу лікарні, в якій знаходиться. Каже, що з кожним днем їй додається сил. І подівається, що її приватне життя буде захищене від надмірної уваги.

Тим часом британська газета The Times пише, що нервово-паралітична речовина «Новичок» була виготовлена на російській військовій дослідницькій базі у Саратовській області. Ці відомості представники британської розвідки озвучили на брифінгу. Як припускають, на вказаному об’єкті протягом останніх десятиліть проводили випробування цієї отрути для здійснення «точкових вбивств».

Світлина: Юлія Скрипаль з котом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply