Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У бою подушками постраждали лише подушки

Автор:

|

Квітень 24, 2016

|

Рубрика:

У бою подушками постраждали лише подушки

MICT_n__16-04-24__07_подушки

Усі діти хочуть бути дорослими. Але й дорослі також люблять погратися в дітей. Однією з таких забавок є улюблене заняття малечі перед сном, коли зброєю стають подушки. Мами й бабусі, зрозуміло, сердяться і карають. Але коли ти сам дорослий, то можеш виробляти, що заманеться. Тим паче, що бій подушками у Кримінальному кодексі не згадується.

Велелюдні змагання з цього неофіційного виду спорту відбулися у Києва на Подолі біля пам’ятника Магдебурзькому праву. Скликали охочих на цей лицарський турнір сучасними методами – через соціальні мережі. Кожен приходив зі своєю подушкою. Хоча їх можна було й купити. У програмі кілька різновидів боїв. Та найцікавішим традиційно став поєдинок «Хлопці проти дівчат». Переможців не визначали. Однак нагороду отримали всі – радісний сміх і добрий настрій. А хто б не тішився, коли випущено у повітря стільки пір’я?

Принагідно повідомимо, що такі бої дуже популярні в Японії. А світовий рекорд масовості належить американцям. У 2005 році Нью-Йорк став ареною справжньої битви, в якій молотили одне одного подушками аж 3648 студентів.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply