Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

У Білому домі пам’ятають про Крим

Автор:

|

Грудень 13, 2017

|

Рубрика:

У Білому домі пам’ятають про Крим

У стрічці новин 13 грудня сайт «Deutsche Welle» цитує витяги з тексту виступу на Атлантичній раді у Вашингтоні державного секретаря США Рекса Тіллерсона. Він учергове підтвердив, що антиросійські санкції будуть діяти аж до відновлення територіальної цілісності України. При цьому нагадав, що підставою для їх запровадження Сполученими Штатами стало «російське вторгнення» в Україну.

Очільник американського зовнішньополітичного відомства також зосередив увагу на російській окупації Криму. Позиція офіційного Вашингтона тут послідовна і жорстка. «Ми повернемося до питання Криму. Я знаю, що президент Путін дав зрозуміти, що це обговорюватися за столом переговорів не буде. У якийсь момент буде, але зараз ми хочемо зупинити насильство на сході України», – сказав Рекс Тіллерсон.

Додамо, що за повідомленням «Голосу Америки», Президент Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на наступний рік. Зокрема, там передбачено виділити $ 350 мільйонів для допомоги Україні у протистоянні російській агресії.

Світлина Reuters: Рекс Тіллерсон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply