Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

У Берліні не вдається створити уряд «Ямайки»

Автор:

|

Листопад 20, 2017

|

Рубрика:

У Берліні не вдається створити уряд «Ямайки»

Назва цієї острівної країни стала останнім часом дуже популярною у політичному лексиконі Німеччини. «Ямайкою» жартома назвали можливу урядову коаліцію, бо у її державному прапорі присутні кольори усіх нинішніх німецьких партій-партнерів – блоку наразі чинного канцлера Анґели Меркель (ХДС / ХСС), партії «Союз 90» / «зелені» і Вільної демократичної партії. Після виборів у Бундестаг між ними почалися переговори. Але у неділю пізно ввечері вони були перервані з вини вільних демократів, які встали з-за столу, заявивши про «брак довіри».

У понеділок, 20 листопада, президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр зустрівся з Анґелою Меркель. Він закликав політичні партії продовжити переговори про створення уряду, заявивши: «Той, хто під час виборів прагне до політичної відповідальності, не повинен ухилятися, коли вона виявляється у нього в руках». Глава держави має намір у найближчі дні зустрітися з лідерами усіх трьох партій, що брали участь у попередніх консультаціях.

Того ж дня голова Соціал-демократичної партії Німеччини (вона була другою на виборах) Мартін Шульц повторно виключив можливість участі в урядовій коаліції. Він оголосив журналістам, що правління партії вважає за необхідне провести в країні нові вибори.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...