Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

У Баварії горять сховища зрідженого газу і бензину

Автор:

|

Вересень 01, 2018

|

Рубрика:

У Баварії горять сховища зрідженого газу і бензину

В ніч на суботу, 1 вересня, на нафтопереробному заводі «Bayernoil» неподалік міста Інгольштадта стався вибух. Про це офіційно поінформував журналістів прес-секретар поліцейського управління Верхньої Баварії.

У першому повідомленні йшлося лише про вибух. А вже потім виникла пожежа, що охопила сховища зрідженого газу і бензину. Наразі не вдається дізнатися, чи перекинувся вогонь на газотурбінну електростанцію заводу.

На місці події працюють близько двох сотень пожежників. За першими даними, постраждали шестеро людей. Троє з них з опіками різної важкості потрапили до лікарні.

Для мешканців населеного пункту Фобург-на-Дунаї, де фактично й розташований завод, небезпеки не існує. Про це заявили у поліції. Проте, 1800 осіб з обережності таки терміново евакуювали. Навколишнім жителям рекомендовано не відкривати вікна в будинках. Екологічні служби попереджають про небезпеку поширення диму від пожежі в радіусі 20 кілометрів від нафтопереробного заводу. Поліція оточила територію підприємства, зокрема, для того, щоб не допустити туди цікавих.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply