Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Титул від ЮНЕСКО – українському диригенту

Автор:

|

Грудень 09, 2016

|

Рубрика:

Титул від ЮНЕСКО – українському диригенту

1207___08-1

Народний артист України Герман Макаренко отримав почесне звання «Артист в ім’я миру». Це присвоєння є прецедентом в історії України, адже досі жоден українець не був удостоєний такого титулу. Музикант привертає увагу до проблем справедливості, толерантності, миру, що є чіткими пріоритетами Організації Об’єднаних Націй (ООН). Про це 8 грудня повідомляє «ВВС» з посиланням на прес-конференцію заступника міністра культури України Ростислава Карандєєва в агентстві «УНІАН». «Потрібно показувати світу, що Україна є сучасною високо розвинутою державою, в тому числі у художньому, культурному плані, і може претендувати на достойне місце у світі», – зазначив чиновник.

Сам Герман Макаренко переконаний – ця нагорода, по суті, належить не так йому, як усій Україні. Адже культура є чи не єдиною галуззю, що об’єднує народи та держави. «Вона є тою свічкою, яка може дати людству світло в кінці тунелю», – сказав маестро.

Додамо, Герман Макаренко – диригент Національної опери України, головний диригент та художній керівник оркестру «Київ-Класик», кандидат філософських наук, доктор мистецтвознавства. Окрім цього, він є послом української культури.

Світлини: УНІАН, cultprostir.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...