Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Тиск на адвоката, який захищає Романа Сущенка

Автор:

|

Листопад 27, 2017

|

Рубрика:

Тиск на адвоката, який захищає Романа Сущенка

27 листопада у Москві суд продовжив на два місяці термін перебування під вартою незаконно заарештованого в Росії українського журналіста. Це засідання, як і усі попередні, відбувалося у закритому режимі. Українських журналістів і консула України пустили до зали лише прослухати рішення.

Роман Сущенко встиг заявити у суді, що чиниться тиск на його адвоката Марка Фейгіна. Сам юрист теж підтвердив цей факт у мережі Facebook: «Мене збираються позбавити статусу адвоката вже в грудні за вказівкою російських спецслужб, самі знаєте хто, щоб реалізувати стосовно Романа Сущенка оперативну схему, як із Шаройком в Білорусі».

Нагадаємо, що кореспондента агенції «Укрінформ» Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року, назвавши працівником української розвідки, який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що становлять державну таємницю». Кримінальну справу стосовно журналіста було порушено за статтею «шпигунство».

На початку 2017 року Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію «Про напади на журналістів і свободу слова у Європі». У тексті, зокрема, міститься заклик звільнити Романа Сущенка.

Світлина: Марко Фейгін і Роман Сущенко у залі суду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...