Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Твердо вказати Росії на неприпустиме

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

Твердо вказати Росії на неприпустиме

Колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський 26 жовтня заявив у інтерв’ю медіакомпанії «Deutsche Welle», що у його країні війська НАТО слід розмістити на постійній основі. За його словами, у той час як у Польщі розміщений один батальйон Північноатлантичного альянсу, «по інший бік кордону Росія проводить навчання за участю десятків тисяч солдатів і відпрацьовує перше застосування ядерної зброї».

Радослав Сікорський не погоджується, що розміщення військ США у нього на батьківщині порушує міждержавні домовленості. Він наголосив, що військові бази і війська повинні знаходитися там, де є загроза, а її досвідчений дипломат вбачає у тому, що «росіяни протизаконно анексували шмат території іншої держави, вони досі продовжують вести гібридну війну в Україні та проводять навчання за дуже агресивними сценаріями».

Говорячи про засідання Ради НАТО – Росія, яке розпочалося цього дня у Брюсселі, Радослав Сікорський нагадав, що це перші перемовини з часу «аншлюсу Криму», відтоді як Росія, вперше після Другої світової війни, із застосуванням сили змінила межі під приводом надання допомоги національній меншині. «Це дуже небезпечна гра, і потрібно дуже твердо сказати Росії, що це неприпустимо», – заявив колишній міністр закордонних справ Польщі.

Світлина: Радослав Сікорський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply