Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Туреччина ніколи не визнає анексії Криму

Автор:

|

Листопад 03, 2018

|

Рубрика:

Туреччина ніколи не визнає анексії Криму

Так заявив у суботу, 3 листопада, турецький лідер Реджеп Таїп Ердоган на спільній прес-конференції з Петром Порошенком. Президент України перебуває нині у Туреччині з  офіційним візитом.

У резиденції глави Турецької держави «Мабейн» у палаці «Йилдиз» відбулася зустріч Президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана і Президента України Петра Порошенка у форматі один на один. Після цього за закритими дверима було проведено VII засідання Ради стратегічної співпраці високого рівня Туреччина-Україна.

Як наголосив на прес-конференції Реджеп Таїп Ердоган, Туреччина сповнена рішучості розвивати зв’язки з Україною. «Під час двосторонньої зустрічі з лідером України і в рамках переговорів у розширеному форматі були розглянуті також регіональні проблеми. У зв’язку з цим турецька сторона знову чітко заявила про прихильність до захисту суверенітету, територіальної цілісності і політичної єдності України», – зазначив  Президент Туреччини і додав, що офіційна Анкара не визнавала і ніколи не визнає незаконну анексію Криму.

Світлина: VII засідання Ради стратегічної співпраці високого рівня Туреччина-Україна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply