Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 14, 2020

Цвіт нації, що став на захист України

Автор:

|

Травень 08, 2017

|

Рубрика:

Цвіт нації, що став на захист України

8 травня, у День пам’яті та примирення, у Києві на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відкрито фотовиставку «Четверте покоління». На ній розміщено 16 фотопортретів українських військових разом зі світлинами їхніх рідних, що воювали проти нацизму. Світлини українських воїнів фотограф Роман Ніколаєв зробив у співавторстві з Сергієм Лєбєдєвим.

У церемонії відкриття взяв участь Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко. Оглянувши виставку, вони поспілкувалися із військовими, світлини яких представлені в експозиції. Герої портретів розповіли історії своїх дідів та прадідів, які боролися з нацизмом понад 70 років тому.

Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко наголосив: «Четверте покоління» – діти незалежної України, ті, кому зараз 20-30 років. Це – молодий цвіт нації. Це – люди, які пам’ятаючи про своїх мужніх предків, стали на захист України від російської агресії. Це – генерація наших сучасних героїв, які щодня пишуть сторінки вітчизняної історії, пишуть своєю кров’ю, потом. Саме «четверте покоління», яке нині взяло до рук зброю, щоб врятувати свою країну, спонукає нас знову й знову гортати сторінки – аби вивчити та запам’ятати уроки минулого, і вшанувати справжніх героїв».

Глава держави зазначив, що фотовиставку «Четверте покоління» слід сприймати як символ нерозривного зв’язку різних поколінь захисників України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply