Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Гуртова ціна львівського сміття – $1 мільйон

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Гуртова ціна львівського сміття – $1 мільйон

musor3

Новина про те, що  львівське сміття почали вивозити до Києва, спричинила ланцюгову реакцію в пресі, соціальних мережах та поміж соціально-активних громадян. 23 червня ми вирішили переглянути факти занепокоєння. Агенція «Гал-інфо» оприлюднила заяву депутата Львівської міської ради Любомира Босаневича. Він твердить, що за три місяці літа таке транспортування сміття обійдеться міському бюджету та львів’янам у 25 млн. грн., що приблизно еквівалентне $ 1 млн.

Тим часом на сайті Київської міської ради зареєстрували «сміттєву» петицію. Її автор Юрій Наврузов заперечує проти такої новації і твердить, що і без львівських відходів нема чим дихати. Також відомо, що захисники екології та місцеві мешканці надумали блокувати проїзд сміттєвозів зі Львова на київський сміттєспалювальний завод «Енергія». А на своїй facebook-сторінці популярна журналістка Тетяна Висоцька написала: «В обмін на львівське сміття пропоную надіслати львів’янам нашого мера-боксера. Обмін рівноцінний. А їхній хай йде у відставку». А що? Ідея непогана, віджартувалися львів’яни. Нам, мовляв, головне сміття позбутися. Навіть в обмін на Кличка, тільки щоб битися не ліз.

Але найбільше у всій цій історії дісталося львівському меру. Станом на 23 червня в Інтернеті вдалося переглянути кілька десятків дуже дотепних шаржових монтажів (їх ще називають фотожабами) на Андрія Садового. Дві такі композиції даруємо сьогодні нашим читачам.

musor4

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...