Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Ці небезпечні російські гастролі

Автор:

|

Жовтень 06, 2016

|

Рубрика:

Ці небезпечні російські гастролі

04_1006-x

Виявляється, не лише громадянам України варто утриматися від поїздок до Росії. Білорусам – теж! Принаймні співак-репер Сергій Пархоменко (сценічний псевдонім Серьога) 6 жовтня 2016 року запам’ятає надовго. Інцидент стався у московському аеропорту Внуково. Один з пасажирів рейсу Москва – Мінськ авіакомпанії «Ютейр» спізнювався на літак і, щоб затримати виліт, начебто заявив про бомбу на борту. Як наслідок, затримали популярного репера, який теж мав летіти цим рейсом. Виникає підозра, що акція була спланованою, бо офіційні особи доволі оперативно надали інформацію, що в чергову частину співробітниками поліції доставлений саме Сергій Пархоменко, уродженець Республіки Білорусь. На Росію це зовсім не подібно.

Організатор концертів і продюсер виконавця Олександр Тлумацький, коли все владналося, розповів: «Він нічого такого не говорив. Його взяли і заарештували, коли він виходив з аеропорту. Але вже відпустили, зараз він їде додому». Кримінальну справу заводити не будуть. І з цього приводу мабуть варто тішитися.

Білоруський хіп-хоп-виконавець Серьога став відомим у 2004 році після хіта «Чорний бумер». Відтоді випустив 5 альбомів. Користується великою популярністю в Україні. Впродовж кількох сезонів був одним з чотирьох суддів пісенного конкурсу Х-Фактор –  української версії британського проекту The X Factor. 2013 року отримав право на постійне проживання в Україні.

На світлинах:

вгорі – Сергій Пархоменко (у центрі) під час українського Х-Фактору;

внизу – можливо, саме цей документ став для російських репресивних органів «бомбою».

04_1006-2

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply