Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Тривожний ранок п’ятниці

Автор:

|

Липень 01, 2016

|

Рубрика:

Тривожний ранок п’ятниці

Стрельба-ОЗ_ПН

Контрольовані російською владою бандформування знову зосередили свої провокаційні зусилля на Донецькому напрямку, де вони впродовж минулої доби 34 рази відкривали вогонь. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО станом на ранок п’ятниці, 1 липня. А загалом було зафіксовано 58 обстрілів.

Не припиняється, а скоріше навіть нарощується, використання окупаційними військами заборонених Мінськими угодами озброєнь. Основна прикметою недавніх днів – ворог вдається до щораз більш смертоносних видів зброї. Вже можна назвати традиційними обстріли з 120-міліметрових мінометів. А у Луганському бойовики послали 15 снарядів із артилерії калібру 152 мм.

Про події початку доби 1 липня розповів глядачам каналу «112 Україна» прес-офіцер сектору «Донецьк» Аркадій Радківський. Поміж іншого, він говорив і про вже згадані позиції українських збройних сил у районі Луганського. Від опівнічної пори і до шостої ранку окупанти 7 разів обстрілювали їх з 122-мм артилерійських систем. Усього зафіксовано 65 пострілів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...