Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

Тривожні новини про здоров’я Олега Сенцова

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Тривожні новини про здоров’я Олега Сенцова

Його двоюрідна сестра журналістка Наталія Каплан у середу, 8 серпня, написала на своїй сторінці у мереджі Facebook: «Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається».

У повідомленні також сказано, що Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) наполягає на переведенні ув’язненого до цивільної лікарні. Однак Олег Сенцов відмовився, побоюючись, що не переживе етапу. «У цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній», – написала Наталія Каплан.

Нагадаємо, що Олег Сенцов був затриманий в анексованому Росією Криму в 2014 році, а в серпні 2015-го засуджений судом в Ростові-на-Дону до 20 років колонії суворого режиму. 14 травня він оголосив безстрокове голодування, вимагаючи від Кремля звільнити всіх українських політв’язнів. Воно триває вже 86 днів.

About Author

news

Loading...