Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Три українські проблеми американського дипломата

Автор:

|

Жовтень 24, 2017

|

Рубрика:

Три українські проблеми американського дипломата

Як відомо, спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер має намір 27 жовтня прибути з візитом до Києва. Втім, не виключено, що перебуванням у столиці він не обмежиться. Бо цей приїзд позаплановий. Найімовірніше, Курт Волкер потребує додаткових аргументів для наступної зустрічі з російським переговірником Владиславом Сурковим. Але яких?

На це запитання у вівторок, 24 жовтня, спробувало дати відповідь Інтернет-видання «facenews», посилаючись на думку авторитетного військового оглядача Юрія Каріна. А він назвав три найважливіші питання, з яких Курту Волкеру однозначно необхідні максимально точні оцінки – припинення вогню, виведення російських військ і отримання Україною контролю над кордоном. Окрім того, вкрай необхідно надати законне право на участь у виборах 1,6 мільйона мешканців Донбасу, які змушені були покинули свої будинки через російське вторгнення. Адже без цього будь-які вибори на непідконтрольних наразі уряду України територіях будуть необ’єктивними.

Характеризуючи поточну ситуацію, Юрій Карін наголосив: «В умовах, коли військово-політичне керівництво України декларує прихильність Мінським угодами, важливо домогтися першого кроку з боку керівництва Російської Федерації, що працює у “режимі дурня”».

Світлина: військовий оглядач Юрій Карін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply