Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Три тези про ПриватБанк від Ігоря Коломойського

Автор:

|

Грудень 23, 2016

|

Рубрика:

Три тези про ПриватБанк від Ігоря Коломойського

Вице-президент Федерации футбола Украины Игорь Коломойский

У п’ятницю, 23 грудня, засоби масової інформації України вперше повідомили, що ж думає колишній власник націоналізованої фінансової бізнес-структури про усе що сталося. Сайт «ТСН.ua», на який посилаються всі інші, оприлюднив письмовий коментар Ігоря Коломойського. Щоб не наводити увесь текст, стисло викладемо три сформульовані у ньому тези.

Перша – реверанс у бік Кабінету Міністрів. Мільярдер дякує уряду й особисто Володимиру Гройсману за те, що банк врятовано. Також підтверджує факт звернення з проханням прийняти ПриватБанк у державну власність. А сталося усе внаслідок останньої хвилі клієнтської паніки, яку спровокував Нацбанк України (НБУ).

Як саме, сказано у другій тезі. ПриватБанк став жертвою свавілля НБУ. Його стан був нормальним і це підтверджено міжнародним аудитом. Далі цитуємо: «Однак НБУ, постійно змінюючи свої власні нормативи, вигадував все нові і нові способи штучного зниження капіталізації банку. Потім вони почали розповідати про міфічну діру в 150 млрд грн, 97% пов’язаних кредитів, про те, що всі гроші викрадені або виведені в офшори». Врешті було використано усі можливі прийоми, щоб дотиснути ПриватБанк.

Третє пан Коломийський назвав найважливішим – клієнти не постраждали. Справді, наразі про якісь прикрі інциденти чути не доводилося.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...