Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Транш МВФ: доживемо до  осені

Автор:

|

Червень 11, 2018

|

Рубрика:

Транш МВФ: доживемо до  осені

Інтернет-видання України у понеділок, 11 червня, повідомили, що призначена днями виконувати обов’язки міністра фінансів Оксана Маркарова вже встигла дати інтерв’ю авторитетній британській економічній газеті «The Financial Times». Особливу увагу привернули її слова про отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду (МВФ).

За словами чиновниці, наразі тривають переговори щодо тарифів на газ та реформи енергетичного сектору. Міністерство фінансів розраховує їх скоро завершити і отримати транш МВФ восени цього року.

Зокрема, Оксана Маркарова зазначила: «Чим швидше ми його отримаємо, тим краще. Це доводить, що ми просуваємося по нашій програмі реформ, це дуже добрий сигнал для інвесторів. Під будь-яким кутом, дуже важливо, щоб ми були в програмі. Ми не розглядаємо варіантів, у яких залишаємося без цієї співпраці».

Нагадаємо, що МВФ висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу – створити антикорупційний суд, врегулювати питання з цінами на газ, ухвалити пенсійну реформу і закон про приватизацію. У березні цього року голова представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман заявляв, що наша держава може розраховувати на четвертий перегляд програми кредитування вже до травня 2018 року, якщо українська влада зможе продемонструвати прогрес у виконанні необхідних реформ у найближчі місяць-два. Мабуть, не змогла, якщо тепер доведеться чекати до осені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply