Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Торговий корабель міцніший від військового

Автор:

|

Червень 17, 2017

|

Рубрика:

Торговий корабель міцніший від військового

У цьому переконує прикрий випадок у морі, про який розповідають 17 червня інформаційні агенції світу. Біля берегів Японії, у 100 кілометрах на південний схід від міста Йокосука зіткнулися американський есмінець «Фіцджеральд» і контейнеровоз «ACX Crystal», що ходить під прапором Філіппін.

За повідомленням прес-служби Військово-морських сил США, пропали семеро американських моряків. Про їхню долю наразі нічого не відомо. Ще троє, включаючи капітана, отримали поранення і вертольотом доставлені у шпиталь. Стан командира корабля Брюса Бенсона оцінюють як стабільний, про здоров’я двох інших постраждалих інформаційні джерела не згадують.

Обидва судна залишилися на плаву. Загроз затоплення не виявлено. З оприлюднених світлин та відеокадрів видно величезну вм’ятина на правому борті корпусу есмінця. Пошкодження контейнеровоза порівняно з цим можна назвати незначними. Разом з транспортованим вантажем він важив приблизно у тричі більше, ніж протаранений ним корабель.

Повідомлено також, що есмінець базується на військово-морській базі США у порту Йокосука. На його озброєнні знаходяться крилаті ракети «Томагавк». На думку експертів, «Фіцджеральд» є одним з найсучасніших військових суден світу, оснащений складною системою радарів. І незрозуміло, чому екіпажу не вдалося уникнути зіткнення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply