Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

То хто ж тепер господар у «Межигір’ї»?

Автор:

|

Грудень 15, 2017

|

Рубрика:

То хто ж тепер господар у «Межигір’ї»?

Це намагалися з’ясувати журналісти інтернет-газети «Українська правда». Вдалося отримати лише часткову відповідь. У п’ятницю, 15 грудня, видання повідомило, що майновий комплекс «Межигір’я» наразі ще не переданий у державну власність.

А все тому, що Національне агентство з повернення активів не може прийняти сумнозвісну колишню резиденцію Віктора Януковича, бо не отримувало відповідних документів від суду і Генпрокуратури. Так сказано у відповіді агентства на запит «Української правди».

Як виявилося, активи можна брати в управління лише на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди їх власника. Копії цих документів надсилаються Нацагентству не пізніше наступного робочого дня після їх винесення (надання) з відповідним зверненням прокурора. Однак поки що взагалі жодних ухвал немає. А якщо «Межигір’я» не належить державі, тоді кому?

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (такою є повна назва установи) – новоутворений орган виконавчої влади, який займається управлінням активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply