Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

То чи йде у відставку Валерія Гонтарєва?

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

То чи йде у відставку Валерія Гонтарєва?

Зранку 27 лютого про те, що вона залишає посаду голови Національного банку України (НБУ), інтернет-портали твердили як про доконаний факт. Мовляв, днями Валерія Гонтарєва може бути звільненою. Як повідомляється, чиновниця вирішила піти за власним бажанням, однак поки не відомо, чи Президент її відпустить, адже немає реальної кандидатури на місце очільника Нацбанку.

Сайт «РБК Україна», посилаючись на розмову з представником Президента, уточнив – пані Гонтарєва вже заявила про своє рішення правлінню Нацбанку, та ще не написала заяву про звільнення. «Вона точно уже не залишиться. Проте якщо до цього часу не знайдуть реальної кандидатури на пост голови НБУ, то рішення може бути відкладене», – додав співрозмовник «Європейської правди».

Серед потенційних кандидатів на ймовірну вакансію називають Арсенія Яценюка. Однак депутати із «Народного фронту» заперечують такі варіанти. Попри це вони наголошують, що розглядають також і голову парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергія Рибалку із «Радикальної партії». Також серед претендентів нинішній очільник «Приватбанку» Олександр Шлапак і навіть колишній президент України Віктор Ющенко.

Однак згодом представництво НБУ у Facebook зауважило, що інформація неправдива: «Як ви знаєте, НБУ традиційно за місяць повідомляє про майбутні зміни у складі правління. Такого повідомлення не було, а отже інформація не відповідає дійсності…» Втім, як кажуть у народі, диму без вогню не буває. І якщо такі розмови вже почали точитися, то можна не сумніватися у майбутній відставці.

Нагадаємо, Валерія Гонтарєва керує Нацбанком з 2014 року. Тоді вона змінила Степана Кубіва.

Світлини: Дзеркало Тижня, Єдність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply