Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Тірольці відмовили у гостинності Олімпіаді

Автор:

|

Жовтень 15, 2017

|

Рубрика:

Тірольці відмовили у гостинності Олімпіаді

На референдумі, що відбувся у неділю, 15 жовтня, мешканці Тіролю не підтримали ідеї про те, щоб головне місто цієї австрійської федеральної землі Інсбрук подавало заявку на проведення зимових Олімпійських Ігор 2026 року. Проти проголосували більше 53 відсотків виборців. Явка перевищила 58 відсотків. Через це рішення шанс на проведення змагань за програмою Ігор втратила і німецька комуна Інцелль в Баварії. Тут, в разі перемоги Інсбрука, відбулися б олімпійські змагання ковзанярів.

Тірольці відмовилися від проведення Олімпіади-2026, незважаючи на те, що очікувані витрати на підготовку до неї були б повністю покриті Міжнародним Оліпійським комітетом (МОК), а також виторгом від продажу квитків і контрактам із спонсорами. Можливо, таке прохолодне ставлення до головного зимового спортивного форуму світу пов’язане з тим, що Інсбрук вже був двічі олімпійською столицею – у 1964 і 1976 роках.

Відомо, що інтерес до проведення зимових Ігор проявляють швейцарський Сьон, канадський Калгарі, американський Солт-Лейк-Сіті і норвезький Ліллехаммер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply