Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Ті, кого не знають в обличчя

Автор:

|

Вересень 07, 2016

|

Рубрика:

Ті, кого не знають в обличчя

06_0907-1

Поміж професійних свят України є і День воєнної розвідки, який відзначається 7 вересня. Президент Петро Порошенко привітав військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони з професійним святом в день 24-ї річниці воєнної розвідки України. Виступаючи на урочистому засіданні, глава держави, зокрема, сказав: «Розвідники – це еліта нації, еліта Збройних Сил і дуже шкода, що ми не можемо показати ваше обличчя народу. Це та ціна, яку ви платите за дуже важливу роботу для держави».

За час проведення антитерористичної операції загинуло 162 воїни-розвідники. Їх світлу пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання. Найголовнішим завданням для воєнної розвідки України Верховний Головнокомандувач назвав своєчасне викриття подальших планів та намірів противника стосовно продовження гібридної агресії проти нашої держави.

Цього ж дня Петро Порошенко відвідав Центр технічної розвідки, де обробляється інформація про діяльність збройних сил країни-агресора у Криму та на окупованих територіях України. Президенту також були представлені факти порушення Мінських домовленостей, виявлені українськими розвідниками за допомогою сучасних засобів розвідки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...