Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Терористи знищили сільську вулицю

Автор:

|

Жовтень 17, 2016

|

Рубрика:

Терористи знищили сільську вулицю

1017___01-1

Як повідомляє зведення прес-центру штабу АТО станом 17 жовтня, найбільш складним напрямком у зоні бойових дій вже остаточно стає Луганський. Минулої доби окупанти тут 29 разів відкривали вогонь, у той час як загалом зафіксовано 61 випадок порушення режиму тиші. При цьому контрольовані російською владою бандформування щораз більше використовують заборонене озброєння. А саме міномети двох калібрів та 122-міліметрові гармати.

Такого ж характеру обстріли зафіксовано і на Маріупольському напрямку. Але, окрім того, терористи ще й гатили з артилерії калібру 152 міліметри – снаряди летіли на Водяне і Лебединське. Особливо дісталося Водяному, яке загарбники інтенсивно обстрілюють з гармат і мінометів ще з 12 жовтня. Число мін та снарядів, які  упали на село, вже наближається до тисячі. Цілковито зруйновано 6 житлових будинків, а 10 значно ушкоджено. Фактично терористи знищили цілу вулицю. Місцева мешканка 1938 року народження отримала поранення. Попри небезпеку у Водяному залишалося до десятка мешканців, які не погоджувалися покидати свої будинки.

Заборонене озброєння загарбники застосовували і на Донецькому напрямку.

Прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації повідомила 17 жовтня скорботну звістку. Напередодні підірвався на міні автомобіль Збройних Сил України. Один військовослужбовець загинув, троє отримали поранення.

На світлині: один з багатьох зруйнованих у Водяному будинків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply