Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Терористи захопили літак і здалися

Автор:

|

Грудень 23, 2016

|

Рубрика:

Терористи захопили літак і здалися

1223___06-1

Він приземлився у п’ятницю, 23 грудня, в аеропорту Мальти. Зрозуміло, що у розкладі такого рейсу не було. Лівійський лайнер Airbus A320 здійснював переліт за внутрішнім маршрутом, коли загарбники примусили змінити курс. На борту, окрім 7 членів екіпажу, перебували 111 пасажирів (за попередньою інформацією, всі вони – громадяни Лівії). Втім, правильніше буде сказати – 109 пасажирів і два викрадачі.

Терористи, на щастя, поводили себе нестандартно. Спершу вони у два прийоми відпустили всіх пасажирів і екіпаж. При цьому першими вийшли жінки і діти. А потім зловмисники здалися місцевій владі. За словами прем’єр-міністра Мальти Джозефа Муската, їх допитали  і взяли під варту. А визнаний міжнародним співтовариством уряд Лівії наголошує, що обидва є прихильниками поваленого президента Лівії Муаммара Каддафі і вони просять на Мальті політичного притулку.

Після вбивства в 2011 році лівійського лідера Муаммара Каддафі його колишні противники з різних угруповань почали збройну боротьбу за владу. Розколом у лівійському суспільстві скористалися і бойовики екстремістського угрупування «Ісламська держава».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...